درباره رایتون

مهاجرت کانادا و سایر خدمات حقوقی توسط دکتر دانیال لاریجانی وکیل رسمی دادگستری کانادا | گروه وکلای رایتون

گروه وکلای رایتون

دفتر وکالت رایتون متشکل از وکلای دادگستری کانادا توسط آقای دانیال لاریجانی (وکیل رسمی دادگستری کانادا و استان انتاریو) در تورنتو کانادا در سال ۲۰۱۴ تاسیس شده و انواع خدمات حقوقی و مهاجرتی را به موکلین خود ارایه مینماید. ما با داشتن دفاتر فعال در تورنتو، تهران و دبی توانسته ایم با موکلین خود بصورت مستقیم در تماس بوده و پاسخگوی نیازها مختلف حقوقی ایشان باشیم. این دفتر خدمات تخصصی خود را توسط وکلای رسمی دادگستری کانادا و تیم مجربی از مشاوران و دستیاران حقوقی ارایه مینماید. علاوه بر ارایه خدمات متنوع حقوقی ، دفتر ما متخصص امور مهاجرت و سرمایه گذاری در کانادا بوده و در این زمینه میتواند خدمات حرفه ای و ارزنده ای به موکلین خود ارایه نماید.

گروه وکلای رایتون اولین و تنها دفتر وکالت کانادایی ثبت شده در ایران تحت نام “موسسه حقوقی بین المللی تکوک زرین عدالت” بوده که امکان دسترسی مستقیم به دفتر وکالت و وکیل کانادایی در ایران را تسهیل کرده که این موضوع دفتر ما را از سایر دفاتر وکالت کانادایی ممتار مینماید. داشتن دفتر فعال در ایران امکان امضای تمامی اسناد حقوقی کانادا در ایران را ممکن کرده و طی سالیان قبل از مسافرت صدها موکل به کانادا برای حضور در دفتر وکیل برای انجام کارهای حقوقی که نیاز به حضور فیزیکی موکل برای امضای اسناد دارد جلوگیری کرده که این امر باعث صرفه جویی در هزینه ها و وقت موکلین شده است. یکی از اهداف فرهنگی گروه وکلای رایتون علاوه بر ارایه خدمات تخصصی و حرفه ای حقوقی، آموزش حقوقی به زبان فارسی و افزایش آگاهی عمومی در مورد مسایل حقوقی کانادا بوده که در نوع خود بی نظیر است.

امید است تا بتوانیم با ارایه کتب و مقالات در زمینه های مختلف حقوقی خلاء ادبیاتی در زمینه حقوق کانادا به زبان فارسی را تا اندازه ای برطرف کرد تا هم محققین حقوقی بتوانند از آن بهره ببرند و هم به یاری فارسی زبانانی که در کانادا زندگی میکنند و یا به هر دلیلی نیازمند به دریافت اطلاعات در زمینه حقوق کانادا هستند بیاید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما و یا اخبار و اطلاعات حقوقی و مهاجرتی کانادا به بخشهای مربوطه در سایت ما و بویژه بخش نوشته ها و مقالات رجوع کرده و یا با دفاتر ما در تورنتو، تهران و یا دبی تماس بگیرید.

تماس با ما